Рівненські вдови загиблих військовослужбовців вимагають, щоб їм повернули пільги

Історія із відміною пільг для дружин загиблих військовослужбовців у Рівному триває й досі. Адже ось уже десять місяців жінки відстоюють своє право користуватися пільгами, які їм були передбачені як «членам сім’ї загиблих» військових. Сьогодні це питання повторно постало під час засідання комісії з питань захисту прав людини. 

Нагадаємо, рішення про відміну пільг прийняла комісія управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому. Проте вдови військовослужбовців пояснюють, що цей статус їм надали пожиттєво, а позбавлення пільг є незаконним.

Як зазначила юрист рівненської громадської приймальні Марія Цип’ящук, з огляду на те, що комісія безпідставно прийняла рішення про відміну пільг вдовам військовослужбовців, виходом із ситуації, що склалася зараз – є анулювання цього рішення з дня його прийняття.

Тим часом член комісії з питань захисту прав людини Станіслав Рязанов зазначив, що потрібно провести консультації з міським головою, обласною радою і на рівні міста вирішити це питання.

Завершилося засідання комісії тим, що депутати підтримали всі пропозиції щодо шляхів вирішення цієї ситуації.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.