Депутат облради: 14 мільйонів ще не втрачені для Рівненщини

У розпорядження сайту "ВСЕ" потрапив документ, відповідь Головного управління Казначейства у Рівненській області на запит депутата Рівненської облради Олексія Кособуцького, щодо оплати державної заборгованості з оплати будівельних робіт по деяких комунальних об’єктах області. В документі говориться, що з обласного бюджету гроші будівельним фірмам не виплачувались. Як відомо, на одній з сесій Рівненської облради деякі депутати вимагали погасити державну заборгованість за рахунок обласних коштів. Частина депутатів виступила проти такого рішення.

"У 2013 році на виконання робіт соціальних об’єктів Рівненської області, зокрема: Дитячий садок по вул. Лесі Українки в селі Курозвани Гощанського району (ТОВ фірма "Опорядбуд"), середня школа на 834 учнівських місця по вул. Харківця в смт Зарічне (ТзОВ Рівнеагроспецмонтаж), реконструкція будинку культури с. Великий Мидськ Костопільського району (ТзОВ "Опорядрембуд"), реконструкція будівлі клубу під центр дозвілля молоді по вул. Семидубській 16а у м. Дубні (ПП ІБК "Дедалі") – передбачено розпорядженням кабінету міністрів України від 22 грудні 2013 року №508-р із змінами та від 08.04.2013 № 268-р фінансування в сумі 33 659 тис. грн., спрямовано асигнувань 19 898 тис. грн., оплачено 19 185 тис. грн., недофінансування 13 761 тис. грн.". - йдеться у відповіді Головного управління Казначейства у Рівненській області.

Далі в документі говориться, що: "рішення обласної ради від 03.10.2014 до Головного управління Казначейства не надходило. Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації зобов’язання не реєстрував, а відповідно видатки по вищезгаданих об’єктах не здійснювались".

– Не очікувано для себе , отримав відповідь обласної прокуратури стосовно крадіжки 14 млн. з обласного бюджету. Тішить факт , що прокуратура дослухалася до моїх аргументів та звернулася до суду. Поцікавлюся - що саме подали. – прокоментував документ Олексій Кособуцький. - А тим часом , казначейство доповідає про те , що гроші ще не втрачено для області. На сьогодні з'ясовую - хто саме у владі був ініціатором цієї схеми.

Як відомо, частина депутатів Рівненської облради звинувачує минуле керівництво області в корупційнихх схемах на будівництві та реконструкції соціальних об'єктів Рівненщини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.