У психоневрологічному інтернаті Рівненщини проведуть ремонтні роботи

 Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов ознайомився з роботою комунального закладу «Урвенський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради, директор якого, Олексій Горбачов, розповів про наявні і вирішені проблеми.
 
Наприклад, здешевити меню підопічних і збільшити натуральні норми харчування, вдалося за рахунок підсобного господарства.
    -  Завдяки йому, заклад  забезпечує себе м‘ясом і молоком, овочами, а підопічні за своїм бажанням і ті, кому призначена трудотерапія, допомагають доглядати за тваринами, працювати на землі. Наявність в інтернаті  21.29 га орної землі, де вирощують картоплю, овочі, зернові, кормові культури; 100 голів свиней, 20 голів великої рогатої худоби, дала можливість здешевити меню наших підопічних і збільшити натуральні норми харчування, - розповів пан Горбачов.

Однак є питання, які без допомоги обласної влади, власними силами, вирішити не вийде. Серед них - ремонт фасадів двох жилих корпусів де проживає 94 людини. Капітальний ремонт  пральні, сушки, потребує заміни вікон у банно – пральному комплексі, та облицювання стін, ремонт підлоги. Крім того, просили Михайла Кириллова сприяти будівництву очисних споруд.
 
- Для того щоб вирішити всі проблеми закладу, потрібно близько мільйона гривень. Відразу все зробити не вдасться, розпочнемо з пральні. З директором закладу домовилися, що обласна рада бере на себе питання по відновленню чи заміні пральних машин, ремонтом приміщення займається він сам. Змушені рухатися таким шляхом, спільно вирішувати основні питання, бо коштів на все і для всіх  не вистачає, адже комунальних закладів в обласній раді більше сотні, й кожен з них має свої проблеми - розповів голова обласної ради Михайло Кириллов.
 
Довідково: Урвенський  будинок – інтернат для людей похилого віку та інвалідів створений ще у 1955р. У 1983 році будинок – інтернат перейменовано у психоневрологічний інтернат. На даний час тут проживає 205 громадян  похилого віку та інвалідів.

Цей заклад створений з метою здійснення заходів  соціально – побутового характеру для чоловіків з психоневрологічними захворюваннями та розумовою відсталістю, які потребують стороннього догляду і допомоги.

Про це повідомили в прес-службі облради.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.