Порошенко звільнив ще одного голову РДА на Рівненщині

30 жовтня Петро Порошенко підписав розпорядження № 1225/2014-рп "Про звільнення Михайла Волинця з посади голови Корецької районної державної адміністрації Рівненської області".

- Звільнити Волинця Михайла Степановича з посади голови Корецької районної державної адміністрації Рівненської області з підстав, передбачених Законом України "Про очищення влади" (пункт 72 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України).

Нагадаємо, що нещодавно Петро Порошенко звільнив голову Сарненської РДА Сергія Євтушка. Щопровда, тоді на сайті президента не було пояснення щодо причини звільнення. Сам же Сергій Євтушок, який переміг на позачергових виборах у ВР назвав своє звільнення політичним.

Коментарі

"Чесна" влада живе по-новому - Волинця люстрували а Сивого залишили... Подвійні стандарти вже втомили людей.Тож закон один для всіх... чи тих ,що перефарбувались, не стосується закон? Були одні брехуни- прийшли інші... люди вже на вибори йти не хочуть(явка на минулих ледь за 50% перевалила), бо бачать, що з кожною новою владою живеться гірше...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.