У Рівненську обласну дитячу лікарню закуплять нове обладнання

Це пообіцяв голова облради під час ознайомлення з роботою закладу. Михайло Кириллов зазначив, що в бюджеті 2015 року будуть закладені відповідні кошти.
 
Для якісного обслуговування маленьких пацієнтів необхідно доукомплектувати кабінет функціональної діагностики медичним обладнанням, вартість одиниці якого в межах 100 тис.гривень, - повідомила в.о головного лікаря Філик Любов. Мова пор електрокардіографи, електроенцефалограф, реоенцефалограф, міограф, спірограф та іншу медичну техніку.
 
- Обласна дитяча лікарня повинна відповідати своєму найвищому в області рівню надання медичної допомоги дітям. Тому упродовж наступних 2-3 років ми  виділимо необхідні кошти для оснащення медобладнанням та проведення ремонтів у закладі, - пообіцяв Михайло Кириллов.

Під час ознайомлення з станом медичного  закладу, голова облради став свідком неприпустимої, на його думку, ситуації: під дверима кабінетів, черги сягали до кількох десятків  чоловік. Відтак, доручив тимчасовому керівнику закладу негайно усунути цю проблему.

- Це ненормально, що люди з дітьми, в тому числі й з грудними, чекають прийому в довжелезних чергах, при тому, що левова частка з них приїжджає з районів області. Це питання потрібно негайно вирішити, - звернувся голова облради до в.о головного лікаря.

Однією з причин візиту Рівненської обласної дитячої лікарні  стала конфліктна ситуація навколо призначення керівника цього закладу, через його вкрай незадовільний стан.

- Ситуація наступна:  перш за все, я підтримую колектив, який зробив свій вибір. Сьогодні я вкотре  переконався, що лікарня потребує кардинальних змін. Окремі речі, які я побачив і про які знаю, навіть не берусь коментувати. Ці питання, раз і назавжди, має вирішити новий керівник, якого на найближчій сесії обласної ради призначать депутати. І вони мають це зробити. До мене зверталися і лікарі, й громадські активісти з цього приводу, повірте, я їх почув, однак остаточне рішення по керівнику, з яким буде укладено контракт, прийме депутатський корпус, - сказав голова облради .

Про це повідомили у прес-службі облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.