На Рівненщині чоловік відсидить три роки за розповсюдження “полунички”

За розповсюдження порнографії - позбавлення волі на три роки . Такий вирок виніс Дубенський міськрайонний суд місцевому мешканцю. 

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, дубенчанин в всесвітній мережі Інтернет на сайті знайомств розмістив власніфото інтимного характеру. Правоохоронці встановили, що зловмисник за допомогою власного мобільного телефону ще 23 березня минулого року зробив шість непристойних фотозображень, щоб реалізувати свій злочинний намір. 

— У працівників міліції Дубенського міського відділу, перебувало 16 епізодів даного кримінального правопорушення, які скеровано до суду, — розповідає начальник Дубенського міського відділу Леонід Михалко. — Дії, які вчинив зловмисник в законодавстві кваліфікуються як розповсюдження зображень порнографічного характеру. Суд присудив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки з конфіскацією порнографічної продукції та засобів її демонстрування. 

Однак, відповідно достатті 75 КК України, підсудного було звільнено від відбування призначеного основногопокарання з іспитовим строком на один рік.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.