У Дубно відкрили сучасний елеваторний комплекс

Сучасний елеваторний комплекс відкрили у Дубно. Він побудований  аграрною компанією Ukrlandfarming.

Директор виробництва агрохолдингу Віктор Спаський розповів про побудований елеватор – Це один з найбільших в Україні та найсучасніший комплекс, який може зберігати 300 тис. тонн зерна, дасть роботу жителям Дубенщини. Агровиробникам, які матимуть де зберігати зерно, його відкриття теж піде на користь. На будівництво елеватору пішло десятки тисяч кубометрів бетону та тисячі тонн металу.

- В той час, коли на Сході війна, тяжкі часи для України, інвестиції надходять в область. Ми бачимо перспективи розвитку аграрного бізнесу, а це – створення робочих місць, додаткові надходження до бюджету. Важливо, щоб бізнес та влада були поряд. Для бізнесу влада повинна не лише сприяти, а й бути опорою для бізнесу, щоб ті інвестори, бізнесмени, які вкладають кошти в Україну і на Рівненщину, знали, що в них є надійне плече та надійна підтримка, - наголосив Михайло Кириллов у вітальному слові.

Задоволений відкриттям і міський голова Дубно Василь Антонюк: 

- Я радий, що надійшли інвестиції. Вірю, що цей проект має буде успішним і ми побачимо позитивні зміни для міста та району.

Окрім зберігання зерна, агрохолдинг Ukrlandfarming планує виробляти комбікорми. Тож сьогодні також заклали капсулу на місці будівництва підприємства з його виробництва.

Про це повідомили у прес-службі облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.