Через російську пропаганду у Іспанії, губернатор Рівненщини звернеться до МЗС

Прорвати інформаційну блокаду російської пропаганди в Іспанії намагалися митці Рівненщини. Зокрема, на благодійній виставці-аукціоні в підтримку поранених бійців АТО, яка відбулася у Мадриді у вересні, 23 роботи з Майдану представив фотохудожник Сергій Бусленко.

- Коли поїхав взимку до Києва, я був вражений духом Майдану. Усі допомагали один одному, пропонували теплі речі, їжу. Цей настрій і намагався передати через свої світлини. Саме їх я й відібрав для виставки у Мадриді, - поділився  у Рівному під час прес-конференції Сергій Бусленко.

- Виставку переглянули близько 2 тисяч людей. Серед відвідувачів були дипломати, студенти, професори, - розповів організатор благодійної виставки Роман Горегляд. – Вражав той факт, що телебачення та великі видання Іспанії повністю проігнорували цей благодійний захід. Натомість, у деяких університетах Іспанії показують студентам російські фільми про фашизм і пов’язують це з подіями на Сході України. У містах відбуваються антиукраїнські акції за участю анархістів, скінхедів. Через що у самих іспанців державний український герб - тризуб та прапор асоціюються з фашистською символікою.

Зі слів організаторів виставки, в одному іспанському місті мав місце факт брутального вандалізму на Алеї пам’яті «Небесної сотні». Пам’ятна дошка та 100 дерев були знищені невідомими.

- За результатами цієї прес-конференції я проінформую Міністра закордонних справ України про ті шокуючі речі, які розказали організатори благодійної виставки в Мадриді. Ми будемо просити у зверненні захистити імідж України в Європі, який страждає через засилля там російської пропаганди в інформаційному просторі, - зауважив голова облдержадміністрації Сергій Рибачок, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.