Відомі у Рівному випускники НУВГП відвідали свою альма-матер

Студенти-менеджери «водника» мали можливість поспілкуватися зі своїми успішними попередниками

Кафедра менеджменту інституту економіки, менеджменту та права Національного університету водного господарства і природокористування відзначення свого 16-річчя приурочила до свята Міжнародного дня проектного менеджера, який відзначається 1 листопада. Нині цю кафедру очолюють завідуючий Леонід Кожушко, професор, доктор технічних наук; та перший заступник завідуючого Тетяна Кузнецова, доцент, кандидат технічних наук.

Про це повідомили з відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради.

З нагоди свята на кафедру завітали почесні гості – міський голова Рівного Володимир Хомко, випускник і колишній викладач «водника», який до того ж тривалий час очолював тут державну екзаменаційну комісію; ректор університету, професор Віктор Мошинський; проректор, професор Світлана Левицька, відомий бізнесмен Олексій Хахльов та інші успішні випускники кафедри.

Звертаючись до викладачів і студентів кафедри, міський голова Рівного поділився своїм життєвим досвідом і, зокрема, баченням того, як допомагають людині в її професійному та кар’єрному зростанні набуті у вищій школі знання.

- Я з тої епохи, – сказав Володимир Хомко, — коли слова менеджмент ще й не було. У моєму трудовому шляху я не минув жодної сходинки. Пройшов шлях від майстра, начальника дільниці, головного інженера, директора, начальника главка міністерства до нинішньої своєї посади міського голови. Весь досвід. який набував, я здобував емпіричним шляхом. Було б добре, якби в мої часи була така дисципліна, і я не набував свої знання в менеджменті способом «тику». У вас тепер така можливість є, і це дуже добре. Бажаю вам успіху у цій справі. Як ви працюватиме, таким буде майбутнє нашої держави, такою буде наша старість.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.