Рівнян зачарували звуки "Домінікано"

Єгор Грушин представив рівненським слухачам свій новий альбом "Домінікано". Альбом створювався 1,5 року та складається з двох частин. Перша частина - 5 пов`язаних сюжетом композицій. А друга частина - вже самобутні історії, виражені за допомогою музики.

Коли зі сцени почали лунати перші мелодії, в залі запанувала тиша. І вже перша композиція, ніби причарувала всіх присутніх. Глядачі виглядали зосередженими, але водночас розслабленими. Багато хто заплющував очі, повністю поринаючи у прекрасний світ музики. Після закінчення композиції, в залі було тихо, а вже через декілька секунд, присутні ніби виходили з трансу та аплодували маестро.

Коли тріо завершило свій виступ, зал буквально вибухнув оваціями. Всі присутні стоячи аплодували до того моменту, допоки Єгор не повернувся на сцену та не виконав ще дві композиції.

- Рівне, з кожним разом вас все більше і більше! Для нас це велика приємність. Щиро дякуємо вам. Обіцяємо в наступному році приїхати ще і дарувати ще більш потужні емоції, - зазначив під бурні овації та вигуки "браво" Єгор Грушин.

А вже після офіційного закриття концерту, Єгор привітно роздавав всім бажаючим автографи та обіцяв приїхати ще.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.