На окупованому терористами Донбасі - "вибори", людей "купують" за овочі

На територіях "ДНР" і "ЛНР" о 8:00 2 листопада почалися "вибори голів та депутатів Народної ради".
На пост "глави ДНР" претендують три кандидати: "прем'єр-міністр" Олександр Захарченко, "перший заступник глави парламенту Новоросії" Олександр Кофман і депутат "Верховного ради ДНР" Юрій Сивоконенко.
Також терористи планують визначити склад "Народної ради" - парламенту. У виборах дозволено брати участь громадським організаціям замість партій.
В ДНР участь у "виборах" беруть два громадських рухи: "Донецька республіка" і "Вільний Донбас".
В ЛНР на пост "голови" претендують 4 кандидати - чинний "глава ЛНР" Ігор Плотницкий, керівник Федерації профспілок Олег Акімов, "міністр охорони здоров'я ЛНР" Лариса Айрапетян і підприємець Віктор Пеннер.
У виборах до "Народної ради ЛНР" беруть участь три громадські організації: "Мир Луганщині", "Луганський економічний союз" і "Народний союз".
Як повідомляють журналісти та очевидці в соцмережах, прямо до виборчих дільниць терористи звезли мішки з овочами - їх можна купити по 1 грн., "якщо прийшов проголосувати за Захарченко".
У Донецьку відкрилося в 3 рази менше ділянок, ніж на "референдум" - всього 118.
Голосування проводиться не обов'язково в окремій кабінці.
На "виборах" присутні європейські "спостерігачі" - в основному неосталіністи і неонацисти. 
Раніше у ДНР та ЛНР заявляли, що дозволять голосувати на "виборах" через Інтернет.  Як заявив "очільник ЦВК ДНР" 2 листопада, більше 40 тис. людей проголосували саме через Інтернет. 

Ключові слова: 

Коментарі

родичі казали, що лякають, що заберуть карточки і ні пенсій, ні зарплат не буде. узнають всіх, хто не прийде. і що здохнуть з голоду

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.