На Рівненщини створять бригаду медиків для важкохворих

 В області планують створити виїзну бригаду паліативної (хоспісної) допомоги. Ця бригада має виїжджати до смертельно хворих людей та доставляти їх у відділення паліативної медицини, що діє при Дубенському медичному коледжі. Таку пропозицію обговорили та рекомендують практично реалізувати на конференції, присвяченій розвитку хоспісної та паліативної допомоги в області, яка днями відбулася у Дубні.
Організатор конференції — Дубенський медичний коледж, у складі якого діє єдине в області відділення паліативної медицини. Учасники конференції обговорювали різні проблеми: фінансування, матеріальне забезпечення закладів хоспісної та паліативної медицини та участь у цьому волонтерських організацій, професійна підготовка кадрів та інші. Значну увагу приділили питанням спів фінансування хоспісів.

 — Завдання паліативної (хоспісної) допомоги — полегшити страждання людям, які хворі на тяжкі невиліковні недуги. Ми усвідомлюємо складність вирішення цього питання для великої кількості людей. Наразі відділення паліативної медицини Дубенського коледжу не виконує всі функції паліативно-хоспісного відділення, а є в переважно лікувальним. А лікувальних закладів в області достатньо — 945. У цьому контексті ми зробимо все, щоб відділення функціонувало за профілем та надавало виключно спеціалізовану паліативно-хоспісну допомогу. Такої допомоги потребують немічні люди по всій території області. Тому наше завдання — створити повнофункціональні відділення паліативно-хоспісної допомоги в Рівному та Сарнах на базі соціальних закладів,  — наголосив заступник голови обласної ради Степан Павлюк, повідомляє прес-служба обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.