У Рівному сортуватимуть сміття по-новому

"Санком-Рівне" дещо змінює систему роздільного збору сміття. Адже за той період, що в місті діють контейнери для сортованих відходів, вдалося визначити їх переваги й недоліки. Зокрема, практика показала, що краще не викидати у сітчастий контейнер скло та метал, як повідомили у прес-службі компанії.

Як розповів директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко, коли у місті встановили контейнери для роздільного збору сміття, планувалося, що в них викидатимуться всі відходи, які можна переробити.

- Та практика показує, що деякі відходи краще продовжувати викидати в загальний сміттєвий бак, зокрема, скло і метал. Причиною цього є те, що під час перевезення відходів автомобілем скло б’ється і створює чимало незручностей. Виникають і проблеми при подальшому сортуванні з металом. Тому ми проситимемо рівнян викидати ці відходи у загальний контейнер. А в сітчастий контейнер для роздільного збору сміття можна викидати папір, картон, поліетилен і пластик. Дякуємо всім, хто підтримує сортування відходів у Рівному та надіємося на розуміння, - додав Святослав Євтушенко.

Ключові слова: 

Коментарі

яка вигода чи економія рівнянам від того, що і куди викідати - все одно тарифи тільки зростають

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.