Кіномани Рівного запрошують в гості

У суботу, 1 листопада, відбувся кінопоказ фільму "Зомбіленд" на базі проекту кіноклубу "Широко заплющені очі". Усі охочі мали змогу прийти та насолодитись по-домашньому теплою та приємною атмосферою. Суботній кінопоказ був присвячений американському святу Хелоуін, тому і фільм обрали символічний – "Зомбіленд".

– Наш кіноклуб функціонує вже 3 рік, у цьому сезоні ми роботу розпочали у вересні. Оскільки я кіноман, то фільми підбираю самостійно. Загалом, це кінострічки 90-х років ХХ ст. стилю "драма" і "мелодрама". Залучаємо до перегляду фільмів молодь, адже це підштовхує людей до нових знайомств та спілкування. Також ми даємо людям можливість представляти фільм, який вони обрали для кінопоказу. Вхід у нас коштує 5 гривень, а усі вилучені кошти йдуть на так звані "мотиватори". Тобто, це проект заради інших наших проектів, – розповідає організатор заходу Слава Обоїста.

Кіноклуб "Широко заплющені очі" представляє фільми у суботу, один раз у два тижні, як правило, о 17:00.

Запрошуємо усіх любителів хорошого і якісного кіно у приміщення КУЕМу, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Пушкіна, 15а.

Детальніше - на сайті ЯСКРАВО.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.