Більше 20 нагород отримали освітні заклади Рівненщини

Більше двох десятків нагород отримали освітні заклади Рівненщини у рамках проведення Шостого Міжнародного форуму-презентації "Інноватика в сучасній освіті".

Про це повідомили в управлінні освіти і науки ОДА.

Мета форуму – це презентація найкращих досягнень інноваційної діяльності освітніх закладів та наукових установ, створення нових інструментів міжнародного співробітництва у сфері інновацій, впровадження в педагогічну практику освітніх інновацій.

Цього року на форумі було представлено майже 560 навчальних закладів, наукових установ, методцентрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур з 22 регіонів України, Польщі, США, Австрії, Словаччини.

Рівненщину представили 12 освітніх установ. Серед інновацій, які було презентовано на форумі, - дитяче козацьке об’єднання Радивилівщини, як основа військово-патріотичного виховання дітей; виховна система Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, стрижнем якої є національна ідея; діяльність навчально-практичного центру у Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів та ін.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.