У Рівному презентують стівено-кінгівський роман

У п'ятницю, 7 листопада, о 18:00 у кав'ярні-книгарні "Calamarius", що знаходиться за адресою вул. Петра Могили, 18. Відбудеться зустріч із Поліною Кулаковою, автором трилера "Я пам'ятатиму твоє обличчя".

Поліна Кулакова - учасниця Івано-Франківського молодіжного літературного клубу "Горизонт", член Літературної Творчої спілки "ЕЛІТЕР". Автор різнопланових сюжетних оповідань, есе, новел, а також ліричних віршів.

Коли людина втрачає найцінніше, постає питання - як знайти сили, щоб жити далі? Саме такі обставини складаються в житті головного героя цієї книги - Андрія. Після трагічної загибелі нареченої, втікаючи від болю втрати, він вирушає разом з другом в українську "глибинку". Проте замість того, щоб пірнути у сільську тишу і простоту, несподівано стає свідком жорстокого вбивства. Далі перед очима оживає моторошна місцева легенда зачарованого озера, що переплітається з абсолютно реальними злочинами. Починає непомітно стиратись межа між справжнім і вигаданим, між живими людьми та привидами, між здоровим глуздом і божевіллям.Чи зможе звичайний хлопець розплутати клубок таємниць і віднайти правду? Чи зможе він вціліти та вистояти до кінця? Добро завжди перемагає зло. Принаймні, так кажуть…

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.