Активісти довели, що "Рівне Активне"

У неділю, 2 листопада, у рамках фестивалю "Рівне Активне" відбувся Ярмарок громадських організацій Рівного. Але презентували свою діяльність не тільки господарі свята, а й гості нашого міста: відвідали фестиваль волиняни та київські активісти.

– Це перший культурно-освітній та розважальний захід такого масштабу, який організовує "ФРІ".  Для чого ми це робимо? Дуже часто кажуть, що Рівне – нудне і нецікаве місто. Хотіли розвіяти цей стереотип, адже у нас стільки всього відбувається! Мета фестивалю – це не тільки інформування рівнян про події, які відбуваються у місті, а й залучення максимальної кількості людей до співпраці. Також ми хотіли згуртувати громадські організації для того, аби частіше, більше і якісніше працювати разом, – розповідає одна із організаторів заходу Любов Гриб.

Нинішню подію відкривав Тарас Тарасов, який "запалив" усю глядацьку аудиторію. Після його виступу представники усіх організацій мали змогу розповісти про свою діяльність, а також відзвітуватись про успішно проведені власні проекти та заходи. Зокрема, гості дійства мали змогу дізнатись про такі організації, як "Пласт", "Молодь-ДІЄ", Національний природний парк "Дермансько-Острозький", "Екоклуб", "Зеленька", "Лікарняні клоуни", Джаз-клуб "ДжЕм" та інші.

Після Ярмарку громадських організацій, усі бажаючі спробували свої вміння у різноманітних майстер-класах.

Продовження фестивалю відбулось у Галереї європейського живопису "ЄвроАрт", у рамках якого відбулась вечірка під назвою "Ковток Рівного".

І перед самим закриттям дводенного фестивалю усі присутні мали змогу насолодитися музикою від рок-гурту "MANGUST" у кафе-бар-клубі "Джем". Завершився фестиваль феєричним фаєр-шоу.

Детальніше – на сайті ФРІ.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.