Арсен Мірзоян їде у Рівне із новою акустичною програмою

18 листопада о 20:00 у Рівному відбудеться концерт Арсена Мірзояна. У листопаді Арсен Мірзоян вирушає в тур містами України з новою акустичною програмою "Можеш як".

Арсен - учасник туру "Підтримаємо своїх", який пройшов влітку цього року в зоні АТО. Його нові пісні "Край землі" та "Ластівки над містом" народжені сьогоденням.

Харизматичний співак приготував насправді відвертий концерт для свого глядача. Справжній, бо чесний, чесний, бо український.

Його лірика надихає. З кожною піснею відкривається новий сюжет однієї історії… історії кохання. Пісня "Можеш як" утримує перші сходинки хіт парадів протягом останніх місяців.

Як автор своїх пісень Арсен вважає, що кожне слово у пісні може викликати у людини певний настрій і спонукати до якихось дій, тому треба бути дуже обережним з текстом, з музикою. Його хіти "Капронові банти", "Бувай малий", "Вінні-Пух" стали улюбленими для багатьох людей.

- Нарешті я живу! Все, що я писав, з моїх полиць, звучить у когось вдома, в плеєрі, у голові. Я живий, доки звучать мої пісні, - розповідає Арсен Мірзоян.

Рівняни зможуть отримати задоволення від виступу улюбленого співака 18 листопада о 20:00 у приміщенні скайбару "Манхеттен".

Ціна білетів 60-140 грн.

Замовлення і безкоштовна доставка по місту:

(0362)43-79-16(099)373-62-68(096)931-00-91, або на сайті kasa.in.ua.

Додаткова інформація: koncertino.com.ua.

Організатором є театрально-концертне агентство "Концертіно".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.