До рівненського косметологічного центру "Алхімія краси" приїжджає привабливий пластичний хірург

Наступні вихідні у Рівному обіцяють бути особливими, адже до популярного косметологічного центру "Алхімія краси" приїжджає відомий пластичний хірург Едгар Камінський. Зустріч із рівнянками відбудеться 8 листопада та за своєю програмою обіцяє бути цікавою та пізнавальною.

Живе спілкування із пластичним хірургом, відповіді на найпікантніші запитання, відкритий діалог та приємна атмосфера - це далеко не все, що підготувала для рівнянок "Алхімія краси" разом із Едгаром Камінським. Адже у Рівному подібні заходи раніше не відбувалися, тому можна лишень уявити саму резонантність події.

За словами організаторів, в основі зустрічі лежатиме відкритий діалог між гостями та пластичним хірургом, ніяких обмежень у темах - щирі запитання та прямі відповіді на них.

Також нагадаємо, пластичний хірург Едгар Камінський є провідним пластичним хірургом київської клініки пластичної хірургії "Гармонія", до нього звертаються жінки з усього світу. Тому осягнути всі таємниці краси відтепер зможуть і рівнянки, завітавши до косметологічного центру "Алхімія краси".

Деталі та попередній запис за телефоном: (095)888-48-86(098)500-45-95 або (0362)26-28-48. Також можна завітати та дізнатися деталі у самій "Алхімії краси" за адресою: вул. Міцкевича, 108.