ЦНАПи Рівненщини надаватимуть більше послуг

Невдовзі через Центри надання адміністративних послуг люди отримуватимуть паспорти, реєструватимуть місце проживання та майно. Також вирішуватимуть земельні питання. Надання послуг міграційних, реєстраційних служб, а також Держземагентства через ЦНАПи передбачена розпорядженням Кабміну від 16 травня № 523.

За словами першого заступника голови ОДА Юрія Приварського, на Рівненщині створені і діють 20 ЦНАПів – в усіх районах та 4 в містах обласного значення. Разом з тим, відповідно до урядового розпорядження, кількість послуг через ЦНАПи має збільшитися в рази. Тож, аби належним чином підготуватися до цього, для підвищення кваліфікації персоналу були організовані відповідні тренінги та семінари.

– Як показала перевірка, матеріально-технічні, організаційно-кадрові та фінансові ресурси окремих районів і міст не є достатніми для повноцінного надання такої великої кількості послуг, – зазначив Юрій Приварський. – Обмеженими є і можливості щодо виділення додаткових площ для зберігання архіву та штатних одиниць адміністраторів.

Найкраще підготовленими для надання збільшеної кількості послуг, за словами першого заступника, є ЦНАПи Володимирецької, Гощанської, Дубровицької, Млинівської та Костопільської райдержадміністрацій, а також Дубенської міськради.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Відтак, перший заступник голови ОДА доручив головам районів та міст ще раз проаналізувати рівень підготовки ЦНАПІв, а також вжити максимум дій, аби люди отримували якісні та своєчасні послуги.

Довідково: з початку року Центри надання адміністративних послуг в Рівненській області надали майже 10 тисяч адмінпослуг.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.