Бойовики "ДНР" і "ЛНР" поставили Україні ультиматум

Самопроголошені "ДНР" і "ЛНР" "гарантують, що якщо Київ проявить розсудливість", то обрані 2 листопада "керівники республік будуть готові до продовження діалогу".

Про це йдеться у заяві "ДНР" і "ЛНР", підписаній "першим заступником голови уряду ДНР" Андрієм Пургіним і "головою Верховної ради ЛНР" Олексієм Карякіним і розповсюдженій увечері 3 листопада, як повідомляє "Українська правда" з посиланням на "ОстроВ".

У заяві стверджується, що так звані "вибори голів і депутатів народних зборів Донецької та Луганської народних республік" пройшли 2 листопада "відповідно до Мінських домовленостей".

При цьому в "ДНР" і "ЛНР" звинувачують Україну в "порушенні домовленостей" і "викривленні погодженої редакції закону про особливий статус Донбасу".

У "ДНР" і "ЛНР" стверджують, що у зв'язку з тим, що в результаті "виборів 2 листопада" "народ сам наділив себе особливим статусом", "Києву доведеться зважати на думку народу Донбасу, хоче він цього чи ні".

– І "жодні політичні та юридичні трюки тут не спрацюють", – заявляють сепаратисти.

– "Жодні акти України, ухвалені в односторонньому порядку без узгодження з новобраними органами влади ДНР і ЛНР, діяти на нашій території не будуть", – заявляють також вони.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.