Чому в Рівному тарифи на опалення вищі, ніж в інших містах?

Знайти відповідь на це питання та надати ґрунтовні пояснення голова обласної ради Михайло Кириллов доручив причетним структурам.

Як відомо, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 06.06.2014 №650 "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг", товариству з обмеженою відповідальністю "Рівнетеплоенерго" було встановлено такі тарифи:

  • з центрального опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії в розмірі 10 гривень 83 копійки за 1 м² за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість);
  • з централізованого постачання гарячої води за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання в розмірі 32 гривні 15 копійок за 1 м³ (з податком на додану вартість), а за відсутності рушникосушильників в розмірі 30 гривень 02 копійки за 1 м³ (з податком на додану вартість).

Зі змісту даної постанови вбачається, що розмір вищезазначених тарифів в більшості областей України є меншим.

Тому голова облради вимагає проаналізувати структуру тарифів, встановлених для ТОВ "Рівнетеплоенерго" в порівнянні з іншими структурами тарифів суб’єктів господарювання, що надають послуги з центрального опалення та централізованого постачання гарячої води в інших областях України (наприклад в Полтавській, Хмельницькій, Івано-Франківській,  Волинській областях) та надати письмову інформацію щодо основних причин, які слугували встановленню для ТОВ "Рівнетеплоенерго" вищих тарифів по відношенню до більшості тарифів встановлених в Україні.

Звернення направлено директору Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської обласної державної адміністрації Пшеюку В. Л., голові Рівненського обласного  територіального відділення Антимонопольного комітету України Боденчуку В. М., завідувачу сектору у Рівненській області Державної інспекції України з контролю за цінами Назаркевичу В. П.

Про це повідомили у прес-службі облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Тому, що у нас голова міськради - продажна скотина!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.