На вокзалі у Здолбунові у чоловіка вилучилили наркотичні речовини

До правоохоронців звернувся небайдужий чоловік та повідомив, що неподалік на станції вокзалу невідома особа курить сигарету з характерним запахам наркотичної речовини.

Під час несення служби працівників транспортної міліції на вокзалі ст. Здолбунів до них звернувся чоловік. Він зазначив, що на вокзалі поблизу приміщення недіючої пошти перебуває незнайомий чоловік та палить цигарку з відчутним запахом схожим на наркотичний засіб.

Працівники транспортної міліції доставили чоловіка в приміщення ЛВ на ст. Здолбунів для встановлення особи. Даним громадянином виявився 36-річний мешканець Рівненської області. У нього було виявлено та вилучено одну половину недопаленої цигарки та паперовий згорток з марихуаною. Чоловік пояснив, що дані сигарети наповнював марихуаною, аби спокійно вживати у різних місцях, щоб не викликати до себе підозри. Даний наркотичний засіб зірвав з рослини коноплі, яка знаходилась в лісонасадженні, та вживав в якості наркотику шляхом куріння.

Особи, які вживають наркотичні речовини вдаються до різних способів, щоб це приховати. Зазвичай, вони вживають наркотичні речовини в місцях, де рідко можуть знаходитись люди. Хоча є і такі сміливці, що замасковують наркотичну речовину, і займаються цим в людних місцях.

Шановні громадяни, пам’ятайте, що особа, яка перебуває в наркотичну сп’янінні, може створювати загрозу життю та здоров’ю собі та оточуючим. Перебуваючи в такому стані вона не може координувати свої дії та відповідати за свої вчинки. Якщо Ви запідозрили особу у вживанні наркотичної речовини зверніться до працівників міліції.

Про це повідомляє підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.