Приємні знижки у рівненській піцерії "Сентіменто"

Рівненська піцерія «Сентіменто»  - це просторий, сучасний  екстравагантний заклад швидкого і смачного харчування. Саме тут діють вигідні знижки :  для студентів діє акція - знижка 20% при наявності студентського квитка. Крім того,  при замовлення 2-х стандартних піц - міні-піца у подарунок.

 

 

У «Сентіменто» швидко приймуть замовлення та подадуть до столу страви української та італійської кухні. Для рівнян заклад підготував нове картопляне меню: тушківка овочева, картопля з беконом або морепродуктами. Також у меню представлені смачні пісні страви та нові різновиди піци.

Інтер'єр закладу простий , сучасний та приємний. Тут не відволікатимуть яскраві кольори, гучна музика чи непотрібна розкіш . «Сентіменто» -  це місце де Ви швидко, зі смаком, а головне  з користю можна поїсти. 

Крім того, піцерія пропонує унікальну акцію, яка діє на постійній основі: на День народження заклад надає кожному імениннику -20% від суми у чеку. А також, у "Сентіменто" надається карта знижок для постійних клієнтів та тих хто бажає ними стати.

«Сентіменто» - ідеальний заклад  для сніданку, бізнес- ланчу, організації дитячого свята чи Дня народження. Піцерія пропонує своїм шанувальникам піцу будь-яких розмірів, яка чудово смакуватиме, як у піцерії так у себе вдома або на роботі (надаємо послуги кейтерінгу).

 Отже , «Сентіменто » чекає своїх гостей з 11:00 до 22:00 за адресою: м. Рівне, вул. Княгині Ольги, 4. Наші контакти: (0362) 63-69-49; (096) 715-17-58; (099) 640-50-02.