Рівнеоблводоканал хоче заощаджувати на послугах "Азоту"

Триває будівництво трубопроводу на очисних спорудах Рівнеоблводоканалу.

Донедавна значна частина стічних вод перенаправлялася на ОС підприємства ПАТ "Рівнеазот", що невигідно Рівнеоблводоканалу.

– Нове ж будівництво дозволить економити електроенергію та заощаджувати на послугах хімічного підприємства. Тому нині на майданчику очисних споруд (ОС), що на вул. Будівельників, 1, за рахунок власних коштів підприємства тривають роботи з удосконалення схеми розподілу потоків стічних вод, – зауважив директор підприємства Андрій Карауш.

Модернізація технологічного процесу з очищення стоків, що приймаються від каналізаційно-насосних станцій Рівного, полягає в прокладанні додаткової ділянки трубопроводу від камери переключень до  будівлі решіток на майданчику ОСК.

– Трубопровід із нових стальних труб діаметром 800 мм та довжиною більше 80 м дозволить збільшити об’єми очищення стоків на власних ОС, – зауважує начальник служби з експлуатації каналізаційних мереж, насосних станцій та очисних споруд каналізації Андрій Чегодаєв.

Як повідомили з інформаційного відділу підприємства, наразі завершено роботи із встановлення засувок діаметрами 400 мм та 500 мм.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.