Рівненські спортсмени встановили шість рекордів світу у Туреччині

З 11 по 20 жовтня у місті Анталія (Туреччина) відбувся чемпіонат cвіту з пауерліфтингу та жиму лежачи і чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях взяли участь представники 18 країн світу.

До складу збірної команди України входять спортсмени Рівненщини: заслужені майстри спорту України – Галина Галінська та Роман Куров, майстри спорту України міжнародного класу – Ольга Чайковська, Уляна Ціздин та Роман Набухотний.

Як повідомили з Регіонального центру "ІНВАСПОРТ", Ольга Чайковська на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 52 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 282,5 кг (присідання – 87,5 кг, жим лежачи – 65 кг, тяга – 130 кг), І місце з жиму лежачи з результатом 65 кг, І місце в абсолютних змаганнях з жиму лежачи, І місце з пауерліфтингу серед ветеранів, встановила 3 рекорди світу та здобула золоту нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Галина Галінська на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 60 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 317,5 кг (присідання – 115 кг, жим лежачи – 52,5 кг, тяга – 150 кг), І місце з жиму лежачи з результатом 52,5 кг, І місце в абсолютних змаганнях з пауерліфтингу, І місце з пауерліфтингу серед ветеранів, встановила 3 рекорди світу та здобула золоту нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Уляна Ціздин на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 67,5 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 272,5 кг (присідання – 95 кг, жим лежачи – 57,5 кг, тяга – 120 кг), І місце з жиму лежачи з результатом 57,5 кг, І місце в абсолютних змаганнях з пауерліфтингу та жиму лежачи серед юніорів та здобула золоту нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Роман Набухотний на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 75 кг посів І місце з жиму лежачи з результатом 147,5 кг, ІV місце в сумі триборства з результатом 497,5 кг та здобув бронзову нагороду  чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Роман Куров на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 75 кг посів ІІ місце в сумі триборства з результатом 562,5 кг (присідання – 192,5 кг, жим лежачи – 140 кг, тяга – 230 кг), ІІ місце з жиму лежачи з результатом 140 кг та здобув золоту нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Збірна команда України серед жінок у загальному заліку посіла ІІ командне місце з пауерліфтингу та жиму лежачи, поступившись команді Росії.

Збірна команда України серед чоловіків у загальному заліку посіла ІІ командне місце з пауерліфтингу та жиму лежачи, поступившись команді Ірану.

Загалом на чемпіонаті світу збірна команда України завоювала 15 золотих, 8 срібних, 4 бронзових  медалі з пауерліфтингу та жиму лежачи, 11 золотих, 4 срібних, 1 бронзову медаль на чемпіонаті Європи, встановивши 19 рекордів світу, з яких рівненські інваліди-спортсмени вибороли 7 золотих та 1 срібну нагороду з пауерліфтингу та жиму лежачи, 4 золотих та 1 бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, встановили 6 рекордів світу.

Готували провідних рівненських спортсменів до даних змагань заслужені тренери України – Андрій Демчук та Олександр Фесовець.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.