На Рівненщині розшукали двох зниклих підлітків

З метою забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми та інших негативних явищ під час осінніх шкільних канікул в період з 22 жовтня до 2 листопада поточного року на території Рівненської області проводились профілактичні заходи під умовною назвою "Канікули".

За вказаний період працівниками кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Рівненській області організовано та проведено низку профілактичних заходів. Зокрема, міліціонери провели рейди з виявлення неповнолітніх, які займаються бродяжництвом, курять або розпивають спиртні напої в громадських місцях. Так, за статтею 178 КУпАП (розпиття спиртних напоїв) складено 3 адміністративні протоколи, 12 – за куріння.

Також працівники міліції Рівненщини притягнули до адміністративної відповідальності 20 батьків, які не виконують своїх батьківських обов’язків щодо виховання неповнолітніх дітей.

Окрім того, виявлено два факти продажу неповнолітнім алкогольних напоїв. Відносно даних осіб складені адміністративні протоколи, які направлені на розгляд адміністративної комісії.

Окрім того, у процесі проведення профілактичних заходів "Канікули" виявлено і повернуто батькам двох підлітків, які перебували у розшуку.

Задля запобігання пияцтву та тютюнокурінню серед неповнолітніх, виявлення осіб, що продають спиртне й тютюнові вироби дітям, міліціонери перевірили 27 торговельних і розважальних закладів.

Про це повідомляє УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.