Відомий пластичний хірург спілкуватиметься із рівнянками в "Алхімії краси"

Бути бажаною, красивою та неповторною – мрія чи не кожної жінки. Щодня кожна із нас, дивлячись у дзеркало, знаходить певні недоліки, навіть якщо ми перед собою бачимо справжню красуню. Це може бути перебільшення, самокритика, але такий момент присутній. Тому, щоб прогнати назавжди такі думки та ще раз довести, що рівнянки найкращі – у популярному косметологічному центрі "Алхімія краси" із жінками буде співпрацювати відомий пластичний хірург – Едгар Камінський. 

Команда професіоналів косметологічного центру "Алхімія краси" завжди ставила на перше місце побажання своїх клієнтів. Саме тому вона розпочала співпрацю із провідним пластичним хірургом київської клініки пластичної хірургії "Гармонія", Едгаром Камінським. Сам він є вихідцем із Рівного, тому допомагати підкреслювати рівнянкам красу – для нього надзвичайно приємно.

Нагадаємо, Едгар Камінський має багаторічний досвід роботи, як в Україні, так і закордоном. Упродовж багатьох років він здобував цінні знання у найкращих лікарів світу, мабуть, без перебільшення саме його зараз можна назвати одним із найбільш визнаних пластичних хірургів України.

Як розповіли у косметологічному центрі "Алхімія краси", спілкування із пластичним хірургом носитиме вебінарний характер. Адже онлайн-спілкування у невимушеній атмосфері – завжди приємніше. Кожна жінка може задати запитання, яке цікавить саме її, та взамін отримає професійну, щиру відповідь. Погодьтеся, проґавити такий шанс – просто неможна, адже не щодня випадає можливість поспілкуватися із професіоналом такого рівня.

Головна ціль "Алхімії краси" – дарувати жінкам відчуття задоволення собою. Саме під егідою такого гасла лікарі косметологічного центру щодня турбуються про красу кожної відвідувачки. Не пропустіть унікальний шанс відчути гармонію зовнішнього та внутрішнього світу!

Деталі за телефонами: (0362)26-28-48, (098)500-45-94 та (095)888-48-86.

А також на офіційному сайті ТУТ.

на правах реклами