У Клеваньський госпіталь інвалідів війни направили 24 бійці АТО

У Клевані лікуватимуться та проходитимуть реабілітацію 24 пацієнти Рівненського військового госпіталю.

– Це перші учасники АТО, яких ми направили до обласного госпіталю інвалідів війни. Аби бійці змогли оздоровитися у Клевані, де є усі належні умови, і я, і голова ОДА Сергій Рибачок зверталися з офіційними листами до керівництва держави та до Міноборони. Плануємо щотижня відправляти туди наших пацієнтів, – розповів начальник Рівненського військового госпіталю Олексій Кльонов.

За словами Олексія Кльонова, нині у військовому госпіталі лікується 172 учасники АТО. Загалом, за останні п’ять місяців у медзакладі побувало більше 800 бійців. У військових переважали вогнепальні, міновибухові та осколкові поранення.

Наразі лікарі госпіталю працюють з наслідками перенесених контузій та психологічним перевантаженням бійців. Саме для цього у медзакладі працює п’ятеро психологів-волонтерів: троє – з Острозької академії, ще двоє – з Асоціації психологів України.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

– Останнім часом фінансування госпіталю на закупівлю медикаментів Міністерством оборони покращилося, – зауважив Олексій Кльонов. – Разом з тим, продовжуємо співпрацювати з місцевими волонтерами.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.