Рівненські податківці стали менше перевіряти підприємства

Застосування ризикоорієнтованої системи відбору платників до перевірок дозволило значно зменшити їх кількість. Зокрема, в ДПІ у м. Рівному протягом десяти місяців 2014 року кількість планових документальних податкових перевірок бізнесу, порівняно з минулим роком, зменшилася на 22 відсотки. Позапланових перевірок за цей час проведено на 30 відсотків менше.

Задля зменшення втручання у діяльність підприємств до планових перевірок автоматизовано відбираються лише ті платники, які мають певні податкові ризики.

Моніторинг таких підприємств здійснює автоматизована система раннього виявлення суб'єктів тіньової економіки.

Як зазначив перший заступник начальника інспекції Валерій Рокунець, застосування сучасної системи відбору платників для перевірок дозволило спеціалістам звести до мінімуму втручання в легальний бізнес і зосередитися на "тіньових" суб'єктах господарювання.

Зокрема, з початку цього року аудиторами проведено 300 планових та позапланових перевірок підприємств, що на 124 перевірки менше, ніж за аналогічний період 2013 року. За результатами таких перевірок донараховано 12,3 млн грн податків. До бюджету вже надійшло 5,4 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба ДПІ у м. Рівному.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.