Позиції військ ОК "Північ" бойовики обстріляли з мінометів

Протягом минулої доби в зоні відповідальності військ оперативного командування "Північ" здійснено 7 обстрілів, із них мінометні – 4, артилерійські – 2, з АГС-17 – 1.

Сепаратисти нанесли вогневі удари по блокпостам та опорним пунктам підрозділів механізованих бригад. Обстрілюючи наші позиції противник веде вогонь не лише одиночними пострілами з одного виду зброї, але й наносить масовані удари, застосовуючи декілька видів зброї одночасно.

За ніч в зоні відповідальності військ оперативного командування "Північ" підрозділами протиповітряної оборони зафіксовано 4 прольоти безпілотних літальних апаратів противника.

Військові частини та підрозділи продовжують несення служби на блокпостах, опорних пунктах, спостережних постах, секретах, охорону базових таборів. Проводяться роботи з інженерного удосконалення дообладнання місць несення чергування та розміщення військовослужбовців, продовжуються роботи щодо фортифікаційного обладнання визначених рубежів оборони. Особлива увага командирів військових частин та підрозділів звертається на поповнення запасів матеріально-технічних засобів, ремонт озброєння та військової техніки, завершення комплексу заходів підготовки до зими.

За минулу добу втрат серед особового складу та військової техніки у військових частинах підпорядкованих оперативному командуванню "Північ" немає, проте чотири військовослужбовці отримали поранення різного ступеню важкості. Кожному з них надано невідкладну медичну допомогу, всіх доправлено до медичних установ.

Про це повідомляє прес-центр управління оперативного командування "Північ".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.