На Рівненщині хотіли провести сумнівні фіноперації на 126 мільйонів

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Рівненській області складено 36 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень.

Про це повідомляє відділ боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДФС у Рівненській області.

Із них 24, або 67% матеріалів, пов'язаних з розкраданням бюджетних коштів, на загальну суму можливих збитків за предикатними злочинами в розмірі 33 млн грн та загальну суму можливих легалізованих доходів в розмірі 35 млн грн, в т. ч. за ознаками злочину, передбаченого ст. 209 ККУ – 21 матеріал та за ознаками злочинів, предикатними до ст. 209 ККУ – 21 матеріал.

В результаті реалізації матеріалів фінансових розслідувань підрозділу обліковано 20 кримінальних проваджень, в тому числі за ст. 209-6, предикатних до ст. 209 – 11, ст. 212 – 3.

До банку даних про сумнівні фінансові операції внесено 32 повідомлення у сфері державних закупівель на суму здійснених операцій понад 126 млн гривень.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.