Рівненський медик-доброволець розповіла про потреби військових в АТО

5 листопада до Рівного завітала легендарна рівнянка, керівник медичного підрозділу ДУК Яна Зінкевич.

Про це у "Фейсбук" повідомила Ярина Сокіл.

Вони зараз перебувають на передовій. Єдиний медичний центр, до якого переправляють всіх поранених з Донецького аеропорту та Пісків.

– На нашому відрізку немає більше діючої медичної бригади, – розповідає про будні на фронті Яна. – Ні в 79-ї бригади, ні в 93-ї. Я про них знаю, що вони є, але так ні разу й не бачила. Поранених всіх вивозим ми, а вони просто забирають з лікарні.

До Рівного Яна приїхала, щоб поспілкуватися з волонтерами, та налагодити систему постачання медикаментів до медцентру.

– Там уже сніг і дуже холодно. Хлопці хворіють на застудні захворювання. Також є потреба в якісних речах та ліках. Поганих неякісних берц, вати та перекису у нас вдосталь. Саме тому ми зараз налагоджуємо систему постачання. Ми будемо постійно оновлювати список за кількома напрямами. "Необхідні", "Менш потрібні" і "Точно не варто привозити, бо їх вдосталь". Ці списки будуть в наших групах в соціальних мережах та в обласних штабах "Правого сектору". Кожен бажаючий зможе прийти, поцікавитись і придбати ті ліки, які необхідні й актуальні наразі, – наголошує керівник медичного підрозділу Яна Зінкевич.

В медичного підрозділу ДУК є рахунок на придбання ліків. Ви можете надсилати кошти на 4149 4377 2259 9386 Зінкевич Яна Вадимівна – керівник медичного підрозділу "Госпіталієри".

Медикаменти можна пересилати новою поштою:

Дніпропетровська область
Покровський район
смт. Покровське
Зінкевич Яна Вадимівна

https://vk.com/id176203148

https://vk.com/duk5ob

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.