Редактор здолбунівської газети про своє звільнення: Мене звільнили не зовсім законно, але оскаржувати не буду

3 листопада голова Здолбунівської РДА, свободівець Олександр Бухало підписав розпорядження про звільнення ударівця, депутата райради Сергія Кондрачука. До вечора вже і запис відповідний, попри відсутність самого редактора та наявність його заяви на продовження контракту, був зроблений.

Як пише zdolbunivcity.net, попри затверджений успішний звіт про фінансово-господарську діяльність редакції газети за рік роботи, попри позитивні голосування на депутатських комісіях, незважаючи на те, що головний редактор зараз виконує державне доручення і очолює окружну виборчу комісію по 153 округу, він був звільнений.

Таким чином, перші кадрові рішення нинішнього голови Здолбунівської РДА такі:

Прийнято на роботу: заступниками голови РДА членів команди В. Шуля і Партії регіонів В. Щавінського, В. Бондарчук, продовжено контракт головному лікарю ЦРЛ В. Сухляку, приведеному у район тим же В. Шулем, призначена начальником відділу культури і туризму Е. Стеценко замість О. Мазепи, звільнений редактор районної газети, учасник усіх вагомих революційних і патріотичних подій краю С. Кондрачук. Можна вважати це звільнення впровадженням цензури в районі, адже саме такі закиди до роботи редактора неприховано проявляв О. Бухало під час роботи однієї із депутатських комісій.

Вражаючий початок кадрових змін в районі від свободівського голови.

Сергій Кондрачук прокоментував своє звільнення та розповів чим займатиметься далі:

– Вказана новина обросла чималою кількістю домислів та неточностей, які до мене доносять телефоном друзі, а тому я коротко опишу те, що відбулося. Найперше. Я, як і обіцяв, зробив те, що обіцяв. Хто не знає, на момент мого призначення головним редактором редакція мала значні заборгованості, а саме: по зарплаті – близько 40 тис. грн, перед друкарнею – 30 тис. грн, за тепло – трохи менше 40 тисяч. За рік моєї роботи всі ці борги погашені (останні платіжки за тепло – в казначействі), крім того, редакція трошки косметично підрихтувалася. І це при тому, що ми стали абсолютно незалежні від районного бюджету. Детальніше (порівняльну таблицю) всі могли читати у звіті на цьому сайті. По-друге, газета "Нове життя" стала справжнім рупором Революції в районі. Ми чи не єдина районна, яка в ті буремні часи не писала про "покращення" чи просто замовчувала те, що робиться в країні, а широко висвітлювали те, що відбувається на Майдані в Києві та на Здолбунівщині. Вважаю, що своє завдання за рік, як головного редактора, я виконав. Газета має всі підстави більш-менш впевнено дивитися вперед. Стосовно мого так званого звільнення: на останній сесії районної ради я чітко заявив, що ще не визначився стосовно свого власного майбутнього, а тому заяви на продовження контракту не писав. Тим паче, що я орієнтовно до 27 листопада є головою ОВК, а тому маю час подумати, що робити далі. Сашко вирішив видати розпорядження про звільнення? Це його право і я поважаю це рішення. Чи законне воно? Як на мій погляд (це ж підтвердив один здолбунівський юрист, це ж мені сказали в ЦВК) – не зовсім. Бо повернутися в редакцію після виборів я мав тим, ким звідти пішов. Але оскаржувати це рішення я точно не буду. Бо вважаю це якимось дрібним і не надто суттєвим. Хоча одні колеги радять все-таки звернутися до суду, щоб той відновив мене на посаді редактора, а тоді самому написати заяву на звільнення. Мовляв, так я втру носа Бухалу. Може, я так і поступив би, якби тримав на Сашка зло, чи образився на нього. Але жодних образ на нього у мене, як в екс-головного редактора, повірте, нема і бути не може. Можливо, у мене є до нього питання, як у громадянина. Думаю, якби він не призначав регіоналів, а навпаки звільнив, скажімо, Бондарчук і Щавінського, на їх місце призначивши, припустимо, Бондарця і Чернецького (своїх однопартійців) цих питань було б менше. А так... А так – не стріляйте в піаніста, він грає, як уміє. Зрештою, Сашко не перший і, вочевидь, не останній, хто, зважений на терезах, виявився занадто легким... Щодо себе, то безробітним (для мене – це вільним від робочих клопотів, таким, хто має час на чудових дітей та красуню-дружину) я буду рівно стільки, скільки сам того захочу. Попереду – закінчення виборів, короткий відпочинок і... самі побачите, але роботи у нашому районі – непочатий край.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.