Дороги на Рівненщині ремонтуватиме дніпропетровський вірменин

Місцеві служби автомобільних доріг 28-29 жовтня за результатами тендерів уклали низку угод з ПВКП "Укрєвробуд 2013" на ремонт доріг у Тернопільській та Рівненській областях на суму 13,86 млн грн.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", інформують НАШІ ГРОШІ.

З них 9,50 млн грн буде коштувати капітальний ремонт вул. Заболотівка в с. Кривче Борщівського району (під'їзд до печери "Кришталева") на Тернопільщині.

Планується розбирання покриття до основи, ґрунтові роботи, влаштування дощоприймальних колодязів, укладання шарів щебеню і асфальтобетону тощо. Роботи мають закінчити до кінця наступного року.

Також 3,40 млн грн піде на поточний ремонт автодороги Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече на ділянці км 181+600 – км 183+100 у Рівненській області.

Ще 0,96 млн грн призначено на поточний ремонт автодороги Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече на ділянці км 178+950 – км 179+250 у Рівненській області.

"Укрєвробуд 2013" зареєстрована у березні минулого року в м. Орджонікідзе Дніпропетровської області на ім'я Артуріка Фтояна. Досі підрядів на держзакупівлях не отримувала.

У 2008-2011 рр. тендери на ремонт доріг вигравало ПВКП "Будівельна компанія "Арва".

Майже всі підряди компанія "Арва" отримала в Дніпропетровській області. Однак у 2011 році їй дісталося замовлення на ремонт вулиць в Івано-Франківську на 4,92 млн грн. Роботи проводилися в кінці року, і після зими на відремонтованих ділянках з’явились вибоїни, і фірмі довелося усунути недоліки за власний рахунок.

БК "Арва" у 2006 році заснував Артурік Фтоян, з 2007 її переоформили на Мехака Мусеяна, а Фтоян залишався при ньому директором. З травня 2012 року власником компанії став черкащанин Володимир Гармидер.

У жовтні 2007 року прокуратура безуспішно оскаржувала реєстрацію компанії "Арва". Проти Фтояна порушувалась кримінальна справа за використання підробленого паспорта. Але той подав апеляцію і довів, що паспорт не був підробленим.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.