У рівненському гуртожитку влаштували погром

Вчора у темну пору доби кілька десятків молодих людей спортивної статури навідалися до гуртожитку професійного училища. Трощили вікна, двері. Відомо, що одному студенту розбили голову. Усі жителі цього гуртожитку, а це здебільшого неповнолітні хлопці, тримали оборону та не пускали хуліганів всередину, пише sfera-tv.com.ua.

Постраждалий хлопець проживає у гуртожитку професійного училища. Вчора він тримав оборону, аби хулігани не увірвалися всередину приміщення. Парубок розповідає, що за кілька хвилин сюди прибігли десятки невідомих агресивно налаштованих хлопців. Окрім студентів та вахтерки в приміщенні нікого не було. Сьогодні її змінила напарниця.

Студенти не на жарт налякалися, адже в руках нападників були різні предмети. Хтось каже і про автоматичну зброю. Внаслідок сутички між невідомими молодиками та студентами училища, офіційно зі слів керівництва ПТУ, постраждав один парубок. Йому битою розбили голову. Медики потерпілому надали допомогу. Зараз хлопець наче почувається добре.

В гуртожитку розбиті кілька десятків вікон, потрощені двері. Що достеменно стало причиною цієї сутички – студенти училища не знають. Навчальним закладом лише ходять чутки, що усе відбувалося через місцеву дівчину, якій буцімто відмовили прикурити. Вона розлютилися та покликала підмогу – рівненських хлопців.

Чи справді саме конфлікт з дівчиною спровокував цю сутичку – будуть з'ясовувати і працівники міліції. Відомо, що після приїзду опергруп усі хулігани наче розбіглися. Тож нікого не затримали.

У міському відділку повідомили, що вже мають коло підозрюваних осіб. Хто вони – сказати не можуть, відомо, що більшість із хуліганів – молодики віком до 20 років. Кримінальне провадження відкрито лише за фактом хуліганства. Стосовно травмованих людей під час сутички біля гуртожитку у правоохоронців інформації немає.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.