У Кузнецовську зустрічали воїнів-героїв із зони АТО

Традиційно, на знак пошани до захисників Вітчизни, сьогодні біля будівлі Кузнецовської міської ради та її виконавчого комітету кузнецовці зустрічали з хлібом і сіллю десять військовослужбовців військової частини 3045, які виконували військові завдання в місті Слов'янську.

Передусім, заступник командира з інженерно-технічного забезпечення та зв'язку в/ч 3045 Василь Міщеня доповів командиру військової частини 3045 Аркадію Агальцову про належне виконання покладених завдань в зоні АТО.

– Особливий склад резерву в/ч 3045 у складі десяти осіб без зауважень та втрат повернувся з зони АТО. Живі та здорові, – з радістю доповів він.

Командир військової частини 3045 Аркадій Агальцов у своєму виступі зазначив, що військовослужбовці протягом 45 днів успішно виконували військові завдання на території Донецької області. Він подякував бійцям за виконаний з мужністю та честю професійний обов'язок, вірність Присязі.

"Слава Україні!", – закінчив свій виступ командир. "Героям слава!", – багатоголосо відповів майдан.

Виступаючи, в. о. міського голови Ігор Куц сказав:

– Ще три тижні тому ми бачилися з вами в Слов'янську. Сьогодні ми дуже щасливі бачити вас веселими та здоровими. Ми пишаємося вами. Низький уклін вам. Ви є нашими героями. Героям слава!

Василь Міщеня з особливим почуттям радості повернув прапор України з підписами і побажаннями кузнецовців, який зберігали наші вояки під час служби в зоні АТО Ігорю Куцу.

Священнослужитель Свято-Михайлівської церкви отець Йосип побажав нашим воїнам Божого благословення на многії літа.

На закінчення зустрічі рідні та близькі, друзі та знайомі, представники громадськості подякували воїнам за вірну службу та вручили квіти.

Про це повідомляє прес-служба Кузнецовської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.