На Рівненщині ремонтують смертоносні для бойовиків "квіточки"

У Рівненській області розташовується артилерійська база ОК "Північ", працівники якої відновлюють військову техніку та відправляють її в зону АТО.

Військові з ОК "Північ" розповіли, що проблема полягає не лише в тому, щоб відремонтувати техніку, а ще існує важлива проблема в особовому складі для цих машин.

– Намагаємося вирішити проблему з кадрами, призиваючи спеціалістів, які раніше служили на такій або подібній техніці. Наразі вже майже готові до виходу такі квіточки, як "Акація", "Гвоздика", "Піон", – розповів командир батареї Андрій Браім.

Трудяться на базі не тільки військові, а й робітники, які прийшли з центру зайнятості. Наразі вирішується питання з місцем проживання для тих людей, які приїхали з інших областей. Із Рівного& працює 8 робітників. Керівники бази обіцяють, що коли чисельність робітників з Рівного сягне 15 людей – для них буде курсувати автобус. Також до ремонту техніки долучились патріотично налаштовані студенти НУВГП.

Непокладаючи рук працюють на базі і дівчата. Вони шиють тенти, розгрузки та відновлюють шоломофони. Один шоломофон складається з 47 частин, проте дівчата опанували швидку та якісну техніку їх відновлення, і за потреби готові шити їх в різних кольорах – зеленому, чорному та хакі.

Також військові з ОК "Північ" похизувалися власними модернізаціями. Відтак БРДМ тепер оснащений 2 кулеметами, один з них – для враження повітряних цілей та легко броньованої техніки противника, а інший – для прикриття.

Потурбувалися військові і про доставку снарядів на поле бою. Відтак, за власними кресленнями розробили ТЗМ для доставки ракет для "Граду". Машина обладнана 2 стелажами місткістю 20 ракет. Відтак, за одну поїздку один ТЗМ зможе завести на поле бою 2 залпи для "Граду". Машина володіє хорошою прохідністю та обладнана засобами зв'язку.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.