На рівненському сміттєпереробному заводі розпочали сортувати відходи

З 1 листопада ТзОВ "Санком-Рівне" частково відновив роботу завод з переробки побутових відходів. Зокрема, нині завод працює в режимі сортування сміття на вторинну сировину.

Наразі на сміттєпереробному заводі лише сортуються відходи на конвеєрі, тобто, їх переробки на альтернативне паливо не відбувається.

Як зазначив директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко, зараз питання відновлення роботи сміттєпереробного заводу постало доволі гостро.

– Через неузгодженість чинного законодавства рівненський сміттєпереробний завод не може повноцінно працювати. Та ми шукаємо шляхи вирішення цієї ситуації. Адже завод з переробки побутових відходів може виробляти таке необхідне зараз альтернативне паливо. Надіюся, що найближчим часом все таки вдасться відновити його роботу, бо це справді важливий об'єкт не лише для Рівного, області, але й України, – каже Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, рівненський сміттєпереробний завод відкрили влітку 2013 року. Зміни до законодавства, які вступили в дію у жовтні 2012 року, поставили під загрозу його роботу. Так, у грудні 2013 року завод зупинився, а перипетії щодо відновлення його роботи тривають і досі.

Про це повідомляє прес-служба "Санком-Рівне".

Ситуацію, що склалася, можна вирішити двома шляхами: скасувати Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання у сфері комунальних послуг". Це прибере норму, визначену цим законом, про монопольний статус об'єктів з переробки відходів та обов'язковість отримання ліцензії. Або ж для відновлення роботи рівненського сміттєпереробного заводу потрібно внести зміни у Закон України "Про ліцензування окремих видів господарської діяльності" передбачивши, що переробка відходів є ліцензованим видом діяльності.

Ключові слова: 

Коментарі

Добре що запрацював.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.