На Рівненщині учні пошили зимовий одяг для військових

Учні "Березнівського вищого професійного училища" пошили сто комплектів зимового одягу для військовослужбовців Рівненщини, які знаходяться в зоні АТО.

До благодійної справи залучили три групи швейного профілю, а це 45 учнів навчального закладу. Придбали теплу камуфляжну тканину за кошти, які були виділені з районного бюджету у сумі 45 тисяч гривень. Зимові комплекти учні шили різних розмірів. Туди входять ватні штани та куртка. За словами директора навчального закладу Олександра Ниймета, усі теплі речі, які пошили учні, вони вже передали для бійців батальйону "Горинь".

Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Гостю. Що це за примітивне мислення? Для Вас краще, щоб гризли одне одного і розвалювали все, що ще залишилося і ледь жевріє. Як уже це обридло - хороші справи замальовувати у якісь там кольори! Ви особисто, диванний "патріоте", що зробили для наших вояків? Нічого. То мовчіть і не заважайте іншим робити добро. А цьому поважаному директору за його людяне відношення до виховання молоді, добросовісне виконання своїх обов'язків люди казали "Спасибі!" і при Кравчуку, і при Кучмі, і при Ющенку, і при Януковичу, і при Порошенку. Дітей, молодь у всі часи треба було виховувати і давати професію. Вас, бачу, погано виховували. Іншим разом втручайтесь, коли побачите, що хтось щось погане зробив. Але щось мені підказує, що якраз тоді Ви "пройдете мимо".

Так директор-РИГіонал намагається до нової влади підмазатись.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.