На Рівненському "Азоті" пройшли навчання з ліквідації пожежі

7 листопада на найбільшому хімічному підприємстві області ПАТ "Рівнеазот" відбулися навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. За легендою, в результаті поломки насоса в насосній одного із цехів та його розгерметизації стався витік легкозаймистої речовини по всій площі приміщення з послідуючим її горінням.

На момент прибуття перших пожежно-рятувальних підрозділів пожежа поширилася на всю площу насосної, загрожуючи суміжним приміщенням. Рятувальники для ліквідації пожежі в апаратах захисту органів дихання подали пінні стволи ГПС-600 та водяні стволи для захисту обладнання та покрівлі. Разом з тим, будівлю було знеструмлено, припинені всі технологічні процеси, працівники евакуйовані.

За короткий термін часу завдяки злагодженій роботі аварійних служб об'єкта та вогнеборців пожежу було ліквідовано та не допущено розповсюдження вогню.

Як відзначають організатори навчань, органи управління та сили цивільного захисту об'єкта продемонстрували готовність до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та аварій.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.