До кінця року на Рівненщині запрацює потужний молочний комплекс

В селі Башарівка Радивилівського району – на завершальному етапі будівництво сучасного молочного комплексу. Створює корівники сільськогосподарське підприємство "Агро-Експрес-Сервіс". Як проводяться роботи із впровадження потужного комплексу, ознайомився перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський.

Так, наразі в Башарівці вже монтують обладнання, розповів керівник "Агро-Експрес-Сервісу" Сергій Костючко. Загалом, кількість корів в комплексі сягатиме 2100 голів. До кінця року об’єкт планують здати в експлуатацію. "Проблем із кормом для такої кількості поголів’я корів не буде. Адже паралельно ми вводимо в дію комбікормовий завод. Потужність його сягатиме 7 тонн комбікормів за годину, – зазначив Сергій Костючко.

Тим часом "Агро-Експрес-Сервіс" здійснює свою виробничу діяльність на території трьох районів – Демидівського, Млинівського та Радивилівського. На підприємстві загалом працює близько тисячі людей. За останні декілька років в "Агро-Експрес-Сервіс" введено в дію 3 машинно-тракторні парки з усіма зручностями для роботи та відпочинку людей, а також створено сучасний молочний комплекс на 680 корів у селі Баболоки Млинівського району.

"Агро-Експрес-Сервіс" – єдине підприємство в області, що нарощує поголів`я молочних корів, закуповуючи їх як за межами області, так і України, – зазначив Юрій Приварський. – Підприємство є базовим в західному регіоні України по запровадженню прогресивних технологій вирощування сільгоспкультур. До того ж, це найбільший виробник валової продукції сільського господарства в регіоні. Завдяки таким підприємствам, на Рівненщині – стабільна динаміка розвитку аграрного сектору".Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.