Здолбунівський ЦНАП змінив місце прописки

Відтепер Центр надання адміністративних послуг функціонуватиме у новому відремонтованому приміщенні за адресою: вулиця Незалежності, 36. ЦНАП знаходиться у територіально-доступному місці – центральній частині Здолбунова, поряд із зупинкою громадського транспорту. Вхід до приміщення облаштований пандусом для людей з обмеженими можливостями. Поряд знаходиться філія Ощадбанку, що дає можливість оплатити платні послуги.

– На облаштування приміщення витратили понад 220 тисяч гривень із місцевого бюджету. Здолбунівський ЦНАП – один із зразкових в області. Його площа – більше 100 квадратів, що дозволяє прийняти велику кількість відвідувачів, розмістити державних реєстраторів та архів. А це, в свою чергу, сприятиме тому, що люди якісно, швидко і доступно отримають послугу. В цілому на Рівненщині вже діють 16 районних та 4 міських ЦНАПів. Проте, не у кожному матеріально-технічні умови дозволяють в повній мірі забезпечити надання адмінпослуг, – розповів перший заступник голови ОДА Юрій Приварський.

У Центрі розмістили дві зони. Там можна ознайомитися із зразками заяв, стандартів, інформаційними та технологічними картками адмінпослуг. У приміщенні працюватиме десять кваліфікованих працівників-адміністраторів, для яких обладнали робочі місця сучасною оргтехнікою.

– Наразі у Центрі надається 36 послуг. Проте, у перспективі заплановано впровадити понад 60. Невдовзі тут громадяни зможуть отримувати паспорти, реєструвати місце проживання та майно», - зазначила завідувач сектору "Центр надання адміністративних послуг" Здолбунівської РДА Світлана Муляр.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.