У Рівному шахраї збирають кошти на неіснуючі операції

Заступник голови правління фонду " Скарбниця Надії" Мар'яна Рева повідомила у соціальній мережі "Фейсбук" про шахрайство у благодійності.

"Історія одного шахрайства.

По Рівному ходить жінка, збирає кошти на лікування дитини. Розповідає, що в неї донька років 17-18, важкий сколіоз. Протягом минулого року жінка збирала кошти на повторні операції. Орієнтовно в серпні цього року жінка прийшла до постійного жертводавця і попросила грошей на те, щоб забрати дитину з київського моргу, бо операції не допомогли і дівчинка померла. На початку жовтня дитина дивним чином "воскресла", натомість "помер" її тато і заплакана жінка в чорному шалику просила гроші на те, щоб забрати дівчинку після успішної операції з Охмадтиду. Сьогодні ми дізнаємося, що дитина знову "померла" і жінка знову збирає гроші в районі Ювілейного, щоб забрати доньку з Києва.

Жінка показує оригінал паспорта на прізвище Котяш Ольга, каже, що це паспорт її дитини. ЖОДНИХ інших документів не показує. Коли просиш документи, одразу починає плакати і ти відчуваєш себе останньою скотиною, бо в такий важкий для людини час просиш якісь папірці. Впевнено називає діагноз, розповідає про сколіоз і прізвища рівненських дитячих лікарів-ортопедів. По попередній інформації з відділення травматології обласної дитячої лікарні, там такої дитини не знають, але будуть ще піднімати історії дівчаток-підлітків з таким же діагнозом.

Жінка худа, зріст вище середнього, зачіска коротка, волосся пофарбоване в каштановий колір, на голові зав'язаний чорний шалик, одягнута дуже бідно. Постійно наголошує на тому, що їй треба невелика сума, але терміново.

Якщо ця жінка прийде до вас в організацію – фотографуйте її і викликайте міліцію. Маємо як мінінум троє людей, які жертвували їй гроші і готові написати на неї заяву в міліцію.

Якщо ця жінка обманула вас і ви готові про це говорити – пишіть або дзвоніть мені. Мій телефон 098 45 26 916."

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.