У Кузнецовську працюватимуть інформаційні центри

В рамках проекту "Громадські інформаційні центри у Вінницькій, Закарпатській, Львівській та Рівненській областях – ІІ етап" 4 листопада 2014 року у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради відбулося засідання за участі в. о. міського голови Ігоря Куца, виконавчого директора ГО "Волинський ресурсний центр" Руслани Стасюк, представників громадської організації "Всі разом!", працівників виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та бібліотечних закладів міста, громадськості. Проект співфінансований Міністерством закордонних справ Республіки Польща у рамках програми "Підтримка демократії" Фундації Міжнародної Солідарності.

Перед присутніми виступила виконавчий директор Волинського ресурсного центру Руслана Стасюк, яка наголосила, що головною метою проекту є створення мережі "Громадських інформаційних центрів" (ГІЦ) на базі локальних неурядових громадських організацій, бібліотек за активної участі громад та органів місцевого самоврядування на рівні малих містечок та сіл України для забезпечення рівного доступу громадян до інформаційних послуг, в першу чергу, – до гарантованих державою адміністративних послуг на основі досвіду Польщі.

Інформаційні центри в місті Кузнецовськ будуть створені на базі Центру надання адміністративних послуг, міських бібліотек, громадської організації "Всі разом!" і сприятимуть забезпеченню відкритого віртуального і фізичного доступу для широкого загалу користувачів до інформаційних ресурсів та послуг, а отже, передові інформаційні технології знайдуть своє належне застосування і розвиток.

У своєму виступі в. о. міського голови Ігор Куц поінформував про напрямки роботи, функції та завдання ЦНАПу. Велика увага буде зосереджена на впровадженні електронного урядування в місті, що дозволить вирішувати проблеми та потреби жителів громади оперативно та якісно.

Інформацією, де вже сьогодні надаються консультаційні та інформаційні послуги, забезпечуючи якісний доступ громадян до публічної інформації та електронних послуг через міські бібліотеки поділились працівники міської публічної бібліотеки.

Учасники засідання висловили свої думки щодо електронного врядування та підвищення рівня використання жителями міста електронних інформаційних ресурсів.

Про це повідомляє прес-служба Кузнецовської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.