Полковник "Сумрак" з Рівненщини став Героєм України

Президент відвідав у Головному військовому госпіталі полковника Ігоря Гордійчука і вручив йому державні нагороди – Золоту Зірку Героя України і ордени Богдана Хмельницького II та III ступенів.

– Від імені всього українського народу дякую Вам за ті подвиги, які Ви здійснили для захисту незалежності нашої держави, за мужність і відвагу, яку Ви продемонстрували, захищаючи Україну. Вами пишається вся Україна. На Вашому прикладі виховуватимуться покоління українських воїнів, – сказав Президент, звертаючись до Героя.

Порошенко відзначив особливу мужність та звитягу, яку проявив полковник Ігор Гордійчук під час боїв за Савур-могилу.

Полковник Збройних сил України, офіцер Головного командного центру Генерального штабу, Герой України Ігор Гордійчук очолював загін спецназу під час виконання завдань в тилу противника, одним з перших взяв висоту Савур-могили. Протягом 12 діб в серпні розвідники Гордійчука утримували контроль над Савур-могилою, відображаючи нічні штурми бойовиків. Полковник був неодноразово контужений, але позицій не покинув. Ігор Гордійчук останнім залишив висоту і рейдовими діями по тилах противника вивів особовий склад з-під вогню. В ході стримування атак терористів отримав тяжке поранення голови і 30 серпня без свідомості був доставлений в лікарню Дніпропетровська. Переніс кілька операцій.

21 жовтня Указом Президента полковнику Гордійчуку присвоєно Звання "Герой України" з врученням ордена "Золота Зірка" – за виняткову мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Президент поцікавився станом здоров'я військового та ходом лікування. Лікарі повідомили, що у хворого спостерігається позитивна динаміка, стан його задовільний, хоча він все ще слабкий. Петро Порошенко доручив інформувати його особисто про стан Героя Гордійчука.

Разом з Главою держави полковника Гордійчука відвідали Міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак і начальник Генерального штабу генерал-полковник Віктор Муженко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.