На Рівненщині відбудеться тиждень професій сільськогосподарської галузі

10 листопада у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться Тиждень професій сільськогосподарської галузі.

У його програмі – конкурси професійної майстерності серед слухачів та майстрів виробничого навчання, семінар-презентація для роботодавців, день відкритих дверей для фермерських родин, екскурсії слухачів на підприємства агропромислового комплексу, майстер-класи та виставки навчальної літератури.

Основною навчальною базою, де слухачі опановують професії сільськогосподарського профілю, є Олександрійське навчальне відділення. Для забезпечення навчального процесу тут створено 12 навчальних кабінетів, 2 лабораторії та 12 майстерень, парк сільськогосподарської техніки, легкових та вантажних автомобілів, обладнано теплицю, пасіку, функціонує навчальне господарство, яке співпрацює з Інститутом сільського господарства Західного Полісся Національної академії аграрних наук України.

Метою заходів Тижня є презентація роботодавцям можливостей підготовки кваліфікованих працівників, розширення співпраці, вдосконалення навчального процесу та впровадження сучасних виробничих і навчальних технологій з аграрної галузі, підвищення престижу професій сільського господарства.

Про це повідомили у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.