Оголошення для забудовників Рівненщини

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року  № 150  ліквідовано як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної архітектурно-будівельної  інспекції.

Водночас, цією постановою Кабінету Міністрів України  погоджена пропозиція  Державної архітектурно-будівельної інспекції щодо утворення її територіальних органів як структурних підрозділів апарату Інспекції в областях.

Просимо забудовників звернути на це увагу при подачі повідомлень про початок виконання будівельних/підготовчих робіт, декларацій про початок виконання будівельних/підготовчих робіт та декларацій про готовність об'єкта до експлуатації і вказувати на бланках цих документів нове найменування структурного підрозділу юридичної особи "УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ".

Додатково повідомляємо,  що з 1 вересня 2014 року на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р  через Центр надання адміністративних послуг у м. Рівному, який знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Степана Бандери,59 запроваджено  надання адміністративних послуг, які надаються Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області для забудовників нашої  області, а саме:

· Реєстрація декларації (внесення змін до декларації) про початок виконання підготовчих робіт;

· Реєстрація декларації (внесення змін до декларації) про початок виконання будівельних робіт;

·  Реєстрація декларації (внесення змін до декларації) про готовність об’єкта до експлуатації.

Повідомлення забудовників Рівненської області про початок виконання будівельних (внесення змін до повідомлення) з будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, приймаються безпосередньо Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області за адресою: м.Рівне, вул.16 Липня, 38 або надсилаються засобами поштового зв’язку на її адресу.

Адміністративні послуги, які надаються безпосередньо Державною архітектурно-будівельною інспекцією відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 "Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт", від 13.04.2011 № 461 "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів" надаються через центри надання адміністративних послуг за її місцезнаходженням.  

Центр надання адміністративних послуг у м. Рівному (http://cnap.rv.ua/) постійно удосконалює свою роботу, збільшує перелік послуг, які можна отримати у центрі, забезпечує прозору процедуру подання документів, скорочення терміну розгляду та прийняття рішень, забезпечує високу якість обслуговування.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.