На Рівненщині під час полювання загинула дівчина

Як стало відомо сайту "ВСЕ", сьогодні вранці неподалік села Зоря Рівненського району під час полювання була смертельно травмована 24-річна дівчина.

Цю інформацію підтвердили у прес-службі СЗГ УМВС в Рівненській області.

- На даний час ведеться досудове слідство та з'ясовуються обставини смерті дівчини, - повідомили у СЗГ УМВс в Рівненській області.

Як стало відомо з власних джерел, трагедія сталась під час полювання. За однією з версій з невідомих причин дівчина опинилась на лінії вогню в лісополосі між мисливцями та дичиною. За іншою - внаслідок необережного ставлення зі зброєю стався випадковий постріл, який і став причиною смертельного поранення дівчини. Зокрема, однією з причин трагедії міг стати густий туман, що вчора окутав кілька західних областей.

За власною інформацією, трагедія сталась в родині відомого рівненського підприємця Олексія Хахльова. Сайт "ВСЕ" звернувся за коментарем до самого пана Олексія.

- Так, біда сталась у мого двоюрідного брата. Як тільки дізнався то відразу приїхав в лікарню. Вибачте, я навіть толком до тями не можу прийти і не знаю що сказати. Знаю, що це сталось на полюванні. Зараз цим займається міліція і ведеться слідство. - розповів Олексій Хахльов. 

Ключові слова: 

Коментарі

ПРОШУ УМОЛЯЮ,ЗАКРИЙТЕ ВЗАГАЛІ ЦЮ ДОВБАНУ ОХОТУ!!!ХОЧУТЬ ПОСТРІЛЯТИ,НЕХАЙ ЙДУТЬ В АТО,І ТАМ СТРІЛЯЮТЬ! СТРІЛКИ ГРОБАНІ!У МЕНЕ РОЗПАДАЄТЬСЯ СІМЯ ЧЕРЕЗ ОХОТУ.

Между тем местное издание «ЧаРівне» информирует, что по одной из версий, погибшая была дочерью члена охотничьего коллектива. Ее, как утверждает издание, застрелил совладелец парковой гостиницы "Швейцария" и родственник бывшего зятя Виктора Ющенко - Алексея Хахлева. Также стало известно, что бывший зять Ющенко присутствовал во время следственно-оперативных мероприятий.

Щось якось мляво панове журналісти...Та най Хахльов пам"ятає коли на своєму сайті розписує, підбрехує про чужу трагедію...багато пише,бреше,неодноразаво вертається до чужої трагедії, то це може трапитись у кожного ... тепер кажи тебе не було, щось вкрали, ти їздив в лікарню (до кого) ну давай, давай! А це і є трагедія в двох сім"ях!

та це просто капець, як полювать в таку погоду, то краще вже б на рибалку - самий безпечний вид відпочинку.. це неправильно, в тумані стрілять - це любий єгерь скаже, ще йрушниці, в вогку погоду тримать на повітрі погано і патрони - небезпечно

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.