Рівненський письменник читатиме наукові лекції

Письменник Макс Кідрук  розпочинає серію лекцій науково-популярної тематики. Проект має назву “Quantum” і стартує у Рівному 18 листопада. Його мета –кинути виклик загальноприйнятому погляду на сучасну науку серед молодих людей, в тому числі знудженим методам викладання у навчальних закладах.  

Макс Кідрук добре відомий не лише у межах нашої країни і не лише завдяки літературній діяльності. За останні три роки він міцно вкорінився у жанрі трилеру, зумівши зацікавити у доволі специфічній літературі дуже багатьох читачів, причому не лише молодих хлопців і дівчат (згадати ті ж численні півтора-двосотні презентації останнього роману “Жорстоке небо”). Одна з головних особливостей Макса – те, наскільки просто він вміє говорити про надзвичайно складні речі. Друга особливість – як багато складних, проте захоплюючих речей він знає.

Мова про модернізовані лекції із науково-популярним нахилом зав’язалася ще навесні, а перші анонси майбутнього проекту лунали вже з вересня у рамках туру на підтримку вищезгаданого роману.

Про задум Quantum Макс Кідрук розповідає так:

– Ідея з'явилась, коли я усвідомив, що сучасна молодь нічого не знає про довколишній світ. Анічогісінько! Протягом ХХ століття наука сягнула небачених висот у пізнанні Всесвіту. Та при цьому виникає один недолік: нові, надсучасні теорії щодень стають складнішими.

Також він зазначає, що метою цього проекту є показати звичайним людям, що наука може бути захопливою – попри те, що в українських школах інтерес до неї не розігрівається переважно зовсім.

– Суть ідеї проекту Quantum: популярно, легко й дохідливо, розказати все, що ми знаємо про сьогоднішній світ,– продовжує Макс. –Що таке Всесвіт? З чого він почався і чим закінчиться? Звідкіля ми знаємо, що йому 13,7 млрд. років? Врешті-решт, що таке саме життя?

Перший сезон лекцій заплановано проводити у Рівному - яке, окрім усього, є рідним містом для Макса Кідрука. Проте не виключається, що найближчим часом на Quantum можна буде потрапити і у інших містах.

Наразі “Квантум” заплановано як курс із 8 лекцій, які відбуватимуться із періодичністю одна зустріч на місяць. Макс Кідрук буде розповідати про явища та тіла, розміром від ядра атома до зірки-гіганта, про процеси, які відбуваються на відстані світлових років та в глибинах людського тіла і свідомості. Кожна лекція базуватиметься на наднових відкриттях науки, а для наочності буде підкріплюватися візуальним рядом слайдів.

Стати свідком першої лекції можна буде вже 18 листопада о 19:00 у Театрі ляльок (м. Рівне, вул. С.Петлюри, 5). 

Ключові слова: 

Коментарі

– Ідея з'явилась, коли я усвідомив, що сучасна молодь нічого не знає про довколишній світ.
------
"маленька" брехня народжує велику недовіру... до цього Кідрука. Мається на увазі щодо його обізнаності в питаннях науки настільки, що він дозволяє собі пропагувати саму науку. Мабуть, після виступів таких як Кедрук з"являється таке невігластво в суспільстві((

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.